Koledžas dalība izstādē SKOLA 2016

No 26. līdz 28. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notika 22. starptautiskā izglītības izstāde SKOLA 2016, kur aktīvā un radošā vidē tika piedāvāta daudzpusīga informācija par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs.

Kā ikkatru izstādes gadu, arī šogad dalībnieku vidū bija Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas pārstāvji ar savu stendu, kurā izstādes apmeklētāji tika iepazīstināti ar 9 studiju programmām, kuras realizē koledža. Interesentiem bija iespēja satikt gan koledžas pasniedzējus – praktizējošos profesionāļus, gan administrācijas pārstāvjus, gan studentus.
Tika sniegta informācija par studiju iespējām un aktivitātēm, kurās var iesaistīties studējot koledžā, kā arī sniegtas atbildes uz citiem interesējošajiem jautājumiem. Topošie skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā, masieri un podologi apmeklētājiem sniedza pakalpojumu demonstrējumus.

Paldies, koledžas komandai par veiksmīgo sadarbību un līdzdalību “Skola 2016”!

Agnese Grase,
Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas