Koledžā viesojas Tartu Health Care College (Igaunija) delegācija, 04.04.2017.

Otrdien, 4. aprīlī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) viesojās sadarbības augstskolas Tartu Health Care College (Igaunija) ārējo sakaru koordinators Danels Jantra un lektore Anna-Liisa Tammam kopā ar 60 medicīnas koledžas studentiem.

Delegācijas vizītes pieredzes apmaiņas mērķis bija iepazīt studiju programmu “Podoloģija” un podologa kā ārstniecības personas profesionālās kompetences.

Vizīti organizēja ārējo sakaru koordinatore Aiga Grauduma sadarbībā ar Medicīnas tehnoloģiju katedras studiju programmas “Podoloģija” vadītāju Aelitu Kohu un lektorēm Mārīti Saulīti un Tatjanu Ivanovu, kuras viesus iepazīstināja ar podoloģijas attīstības vēsturi, podologa lomu veselības aprūpes komandā Latvijā un vadīja praktiskās iepazīšanās nodarbības – “Podologa praktiskā darba (pēdu aprūpes) demonstrējums” (T. Ivanova), “Ortonoksijas pamati” (M. Saulīte).