Koledžā viesojas NMPD Kompetenču attīstības centra komanda

Trešdien, 2. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) viesojās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) Kompetenču attīstības centra (KAC) vadītāja Antra Laumane, kas tikās ar Ārstniecības katedras studiju programmas "Ārstniecība" 2. un 3. kursa studentiem.

Šīs vizītes viens no mērķiem bija informēt studējošos par prakses iespējām NMPD. Par šo kārtību stāstīja NMPD KAC Medicīniskās kvalifikācijas sistēmas vadītāja dr. Astra Bukulīte, kas klātesošos uzrunāja attālināti. Savukārt NMPD KAC vadītāja A. Laumane studējošos aicināja veikt pētījumus, izmantojot NMPD piedāvātos datus. Studentiem bija iespēja saņemt informāciju par pētniecības procesa norisi, un to, kas jāņem vērā, veicot pētījumu, ja kvalifikācijas darba pētījuma daļa tiks organizēta sadarbībā ar NMPD.

Piedalīties attālinātā formātā šai sarunai bija iespēja arī LU PSK Rēzeknes filiāles studējošajiem, kas aktīvi iesaistījās diskusijā.

NMPD KAC komanda šādas tikšanās ar topošajiem ārsta palīgiem plāno īstenot arī citās Latvijas medicīnas koledžās, tā veicinot kvalitatīvu savstarpējās sadarbības attīstību un sekmējot topošo ārstniecības personu profesionālo prasmju pilnveidi.