Koledža uzņem viesus no Tartu Health Care College

Ceturtdien, 16. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) viesojās sadarbības augstskolas Tartu Health Care College (Igaunija) 45 medicīnas koledžas studenti, kurus vizītē pavadīja ārējo sakaru koordinators Danels Jantra.

Partneraugstskolas studentu grupa koledža viesojās pieredzes apmaiņā ar mērķi iepazīt studiju programmu “Podoloģija” un podologa kā ārstniecības personas profesionālās kompetences.

Vizīti organizēja ārējo sakaru koordinatore Aiga Grauduma sadarbībā ar Medicīnas tehnoloģiju katedras studiju programmas “Podoloģija” vadītāju Aelitu Kohu un docētājām Mārīti Saulīti un Tatjanu Ivanovu, kuras studentus iepazīstināja ar podoloģijas attīstības vēsturi, podologa lomu veselības aprūpes komandā Latvijā un vadīja praktiskās iepazīšanās nodarbības – “Podologa praktiskā darba (pēdu aprūpes) demonstrējums” (T. Ivanova), “Ortonoksijas pamati” (M. Saulīte).

Šāds pieredzes apmaiņas brauciens no Tartu Health Care College šogad tika organizēts jau otro reizi. Pirmā vizīte ar mērķi iepazīt studiju programmu “Podoloģija” un podologa profesiju norisinājās 2017. gada 4. aprīlī, kad LU PSK uzņēma 60 studentu grupu.

FOTOATSKATS