virtuālā mobilitāte

LU PSK lektores Kristīnes Vītoliņas dalība virtuālajā mobilitātē

Trešdien, 24. martā, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Sociālās aprūpes katedras lektore Kristīne Vītoliņa ERASMUS+ programmas virtuālās mobilitātes ietvaros tiešsaistē viesojās pie koledžas partneraugstskolas Utena University of Applied Sciences (Lietuva) kolēģiem un studējošajiem.

LU PSK lektore vadīja lekciju kursu “Emocionālā inteliģence kā viens no faktoriem, kas raksturo sociālā darba profesionāļu personību”. Nodarbību klausījās Utena University of Applied Sciences studiju programmas “Sociālais darbs” studējošie. Noslēgumā gan lektore, gan klausītāji atzinīgi novērtēja sadarbību un sniedza pozitīvu vērtējumu par virtuālās mobilitātes iespējām un attīstību nākotnē.

Maini dzīvi, domā plašāk!