Izsniegti LU PSK diplomi 2022. gada vasaras izlaidumos

Pirms Vasaras saulgriežiem, kad dabā pļavas rotājas košās krāsās, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) valdīja svinīga gaisotne, jo pēc divu gadu pārtraukuma bija iespēja organizēt vasaras izlaidumus, kur diplomus par 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību saņēma jaunie veselības aprūpes un sociālās labklājības nozares speciālisti. Kopā 2021./2022. akadēmiskā gada vasaras izlaidumos LU PSK absolvēja 250 absolventi.

LU PSK 2022. gada vasaras izlaidumu FOTOATSKATS:
Rēzeknes filiāles 2021./2022. ak. g. izlaidums, 17.06.2022.
Sociālās aprūpes katedras 2021./2022. ak. g. izlaidums, 21.06.2022.
Medicīnas tehnoloģiju katedras 2021./2022. ak. g. izlaidums, 21.06.2022.
Ārstniecības katedras 2021./2022. ak. g. izlaidums, 21.06.2022.

LU PSK 2022. gada vasaras izlaidumu norisi atklāja koledžas Rēzeknes filiāles izlaidums, kas 17. jūnijā tika rīkots ARPC “Zeimuļs” viesmīlīgajās telpās. Diplomus saņēma studiju programmas “Ārstniecība” (kvalifikācija – ārsta palīgs) un “Ārstnieciskā masāža” (masieris) absolventi. Jaunos veselības aprūpes speciālistus sveica izlaiduma īpašie viesi – Liene Cipule, NMPD direktore, Igors Bobrovs, NMPD Operatīvās darba organizācijas nodaļas vadītājs, Ināra Tirole, Rēzeknes BAC galvenais ārsta palīgs, Elita Cīrule, Rēzeknes slimnīcas galvenā māsa. Muzikālos apsveikumus absolventiem bija sarūpējuši brāļi Ingars un Artūrs Puncuļi.

Vasaras saulgriežu dienā – 21. jūnijā, norisinājās LU PSK Sociālās aprūpes katedras, Medicīnas tehnoloģiju katedras un Ārstniecības katedras 2021./2022. akadēmiskā gada izlaidumi, kur diplomus saņēma studiju programmu: “Sociālā aprūpe” (sociālais aprūpētājs), “Sociālā rehabilitācija” (sociālais rehabilitētājs), “Biomedicīnas laborants” (biomedicīnas laborants), “Radiologa asistents” (radiologa asistents), “Podoloģija” (podologs), “Ārstniecība” (ārsta palīgs), “Estētiskā kosmetoloģija” (skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā) un “Ārstnieciskā masāža” (masieris) absolventi. Diplomētās ārstniecības personas īpašus ceļa vārdus saņēma no: Lienes Cipules, NMPD direktores, Igora Bobrova, NMPD Operatīvās darba organizācijas nodaļas vadītāja, Sabīnes Ulbertes, Latvijas Skaistumkopšanas Speciālistu asociācijas valdes priekšsēdētājas, Tatjanas Ivanovas, Latvijas podologu biedrības valdes priekšsēdētājas. Sociālā darba speciālisti sveicienu un laba vēlējuma vārdus saņēma no Ārijas Baltiņas, Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācijas prezidentes. Svinīgo izlaidumu norisi vadīja Andris Rupais un muzikālos apsveikumus sniedza mūziķi Atis Auzāns un Signija Taraņenko.

2022. gada studiju programmas “Ārstniecība” absolventi saņēma Latvijas Universitātes prorektora dabas, tehnoloģiju un medicīnas zinātņu jomā profesora Valda Segliņa monogrāfiju “Senās Ēģiptes medicīnas papirusi”, kas veltīta Senajā Ēģiptē uzkrātajām zināšanām medicīnā. Studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” un “Estētiskā kosmetoloģija” absolventiem īpašu sveicienu bija sarūpējis LU PSK partneris GMT Beauty, Latvijā radītās kosmētikas zīmols.