zaļa izsaukuma zīme

Informācija par LU PSK darbību no 16.03. līdz 06.04.2021.

Saskaņā ar:

1. Ministru Kabineta 2021. gada 12. marta rīkojumu Nr. 163, ar kuru izdarīti grozījumi Ministru Kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”;
  2. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) direktores 2021. gada 15. marta izdoto rīkojumu Nr. 1.7/36 “Par darba un studiju procesa organizēšanu Latvijas Universitātes aģentūrā “Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža” ārkārtējās situācijas laikā””

LU PSK laika periodā no 2021. gada 16. marta līdz 6. aprīlim:

1. Tiek slēgts 2., 4., 5., 6., korpuss (Vidus prospektā 38, Jūrmalā);
  2. Darba nepārtrauktībai pieejams 1. korpuss (Vidus prospektā 38, Jūrmalā) un dienesta viesnīca (Vidus prospektā 36, Jūrmalā);
  3. Bibliotēka tiek slēgta (informācija par EBSCO datu bāzi u.c. tiešsaistes resursiem)
  4. Kanceleja, katedru lietvedības, Ētikas komisija un arhīvs (Vidus prospektā 38, Jūrmalā) studējošiem ir pieejami TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA (skat. kontaktinformāciju koledžas mājaslapā);
  5. LU PSK Rēzeknes filiāles lietvedība (N. Rancāna 23A, Rēzeknē) pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Jautājumus, kas skar studiju procesa organizēšanu, studējošie tiek aicināti risināt attālināti, sazinoties ar atbildīgo koledžas darbinieku – zvanot vai sūtot e-pastu (skat. kontaktinformāciju koledžas mājaslapā).

Studējošajiem kursu kopīgajos e-pastos un koledžas mājaslapā regulāri jāseko līdzi informācijai par izmaiņām LU PSK darba un studiju procesa organizēšanas kārtībā.

BŪSIM SAPROTOŠI UN ATBILDĪGI!
LU PSK AICINA DARBINIEKUS UN STUDĒJOŠOS BŪT ATBILDĪGIEM, IEVĒROT ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS PRASĪBAS UN PIESARDZĪBAS PASĀKUMUS VĪRUSA COVID-19 IZPLATĪBAS LAIKĀ!

Informācija par aktuālo Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā.

Aicinām izmantot lietotni “Apturi Covid”!