"Fukši 2016" iesvētīti, 05.10.2016.

Šī gada 5. oktobrī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā norisinājās ikgadējais pasākums “Fukši” – koledžas 1. kursu iesvētības, ko organizēja Studējošo pašpārvalde.

Pirmkursniekiem tika dota iespēja pavadīt pēcpusdienu sportiskā garā, iepazīstot tuvāko apkārtni, pildot dažādus uzdevumus un meklējot kontrolpunktus. Tāpēc dreskods šogad tika norādīts “80s sportswear”. Pēc uzdevumu veiksmīgas izpildīšanas visi pasākuma dalībnieki tika pulcēti koledžas teritorijā, lai dotu svinīgo pirmkursnieku zvērestu, ko pieņēma Studējošo pašpārvaldes komanda. Pasākums “Fukši 2016” tika noslēgts ar neformālo daļu – balli ar karaoki.

Paldies visiem pirmkursniekiem, kuri spītējot rudenīgajiem laikapstākļiem, bija atsaucīgi un piedalījās rīkotajā pasākumā!

Paldies, dežurantei Žannai Rubenei par sarūpēto silto tēju! :)

Uz tikšanos nākamajos Studējošo pašpārvaldes rīkotajos pasākumos!

Agnese Meinerte,
Latvijas Universitātes