Dalība Stipro skrējiens 2018

Sestdien, 5. maijā, jau desmito reizi norisinājās “Stipro skrējiens”, kas līdz šim ir pirmais un vienīgais šāda veida izturības skrējiens Austrumeiropā, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Arī šogad par sevi, saviem tuvākajiem un Latviju atpūtas un sporta bāzē “Zelta Zirgs”, Ķegumā, skrēja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) studentu komanda. Studenti startēja gan individuālajās, gan komandu disciplīnās.

FOTOATSKATS

Sporta pasākums “Stipro skrējiens” tiek organizēts par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienai. Desmit gadu laikā ir notikušas izmaiņas distancēs. Gadu pēc gada tas kļuvis par arvien populārāks iedzīvotāju vidū, 2017. gadā tas tika atzīts par trešo iecienītāko sporta pasākumu Latvijā. Pirmās desmitgades jubilejas skrējienā uz starta kopumā izgāja un savu spēku pārbaudīja apmēram 2200 dalībnieku.

Pasākuma rīkotāji – SIA “Stipriem Events & Media”, sadarbībā ar biedrību “Stiprinieku republika” un biedrību “Ikšķiles sporta klubs”.

LU PSK administrācija pateicas saviem studentiem – stipriniekiem – par dalību pasākumā, par drosmi un sniegto atbalstu viens otram, startējot trasē!

Informācijas sagatavošanā izmantota publicitātes informācija no mājaslapām www.stipriem.lv un www.lv100.lv.