Dalība Muzeju naktī 2017, 20.05.2017.

Sestdien, 20. maijā, Latvijā jau trīspadsmito gadu pēc kārtas norisijājās Muzeju nakts, interesentiem bez maksas savas durvis vaļā vēra 172 muzeji un citas sabiedriskās organizācijas. Muzeju nakts 2017 norisinājās dzejnieka Eduarda Veidenbauma zīmē, vēstot par mūžīgo jaunību un pārdomām par laika ritējumu.

Šogad, sadarbībā ar Farmācijas muzeju arī mūsu koledžas studentiem un pasniedzējiem bija iespēja piedalīties Muzeju nakts pasākumā, kura devīze bija “Mūžīgā jaunība un pārdomas par laika ritējumu”.

Farmācijas muzejā ikvienam tika dots alķīmiķa laboratorijā uzbrūvēts mūžīgās dzīvības eliksīrs. Studiju programmu “Podoloģija” un “Ārstniecība” studenti rūpējās par pēdu masāžu, piedāvājot apmeklētājiem staigāt pa dažādu materiālu un tekstūru virsām, savukārt studiju programmu “Māszinības” un “Radiologa asistents” studenti piedāvāja baudīt zāļu tējas.

Izsakām pateicību mūsu studentiem par dalību Muzeju nakts 2017 pasākumā, kas Farmācijas muzejā norisinājās septiņu stundu garumā! Paldies, AP1A grupas studentiem – Andim Feldmanim, Guntaram Lorencam, Andrey Daņilokh, Santai Bulei, Jānim Circenam, Beātei Blūmai, M1A grupas studentiem – Elīzai Homkai, Viktorijai Radionovai, P1A grupas studentiem – Stellai Rudzītei, Annai Ziemelei, Guntim Jankovskim, R1A grupas studentiem – Edgaram Strodam, Kristapam Kubliņam.

Kopā ar koledžas studentiem Farmācijas muzejā Muzeju nakts 2017 burvību izbaudīja pasniedzējas Olga Rozentāle un Maija Zute.

Videoatskats

Maija Zute,