Dalība Kūrorta svētku gājienā

Sestdien, 26. maijā, Jūrmalas pilsētā ar bagātīgu Kūrorta svētku programmu visas dienas garumā tika svinēts vasaras sākums. Kūrorta svētkus kopumā apmeklētāja vairāk nekā 30 000 apmeklētāju. Kā ierasts – svētku noskaņa valdīja pilsētas ielās, parkos un pludmalē, kur jūrmalniekiem un viesiem tika piedāvāts plašs aktivitāšu un pasākumu klāsts.

FOTOATSKATS

Jūrmalas Kūrorta svētki tika atklāti ar tradicionālo svētku gājienu, kurā devās kolektīvi no Jūrmalas pilsētas uzņēmumiem, organizācijām un iestādēm. Kā ierasts starp gājiena dalībniekiem bija arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda, kura šogad kā savu vizītkarti bija sagatavojusi jautru četrrindi:
Studentiem ir čaklas rokas,
Visi darbi raiti sokas.
Mīl tie pacientus un dzīvi,
Latīniski runā brīvi!

Svētku apmeklētājiem šogad bija iespējams apmeklēt lielāko Saldējuma festivālu Latvijā, kas Jūrmalā norisinājās otro gadu pēc kārtas, vērot starptautiska cirka un deju teātra izrādes, ielu deju sacensības, piedalīties salsas un latino meistarklasēs un klausīties mūzikas grupas “Carnival Youth”, “Labvēlīgais tips” un citu mūziķu un grupu koncertus.

Svētku kulminācija norisinājās Majoru pludmalē, kur uz lielās skatuves koncertēja leģendārā britu grupa “Smokie” un atraktīvā pašmāju instrumentālās mūzikas grupa “Dagamba”. Svētki noslēdzās ar krāšņu uguņošanu jūras krastā.

Relīzes sagatavošanā izmantota informācija no Jūrmalas pilsētas mājaslapas – www.jurmala.lv