Dalība “Betsafe Stipro skrējiens”, 27.05.2017.

Sestdien, 27. maijā, un svētdien, 28. maijā, mototrasē “Zelta Zirgs”, Ķegumā, norisinājās “Betsafe Stipro skrējiens” – starptautisks pasākums, Austrumeiropā pirmais un vienīgais šāda veida izturības skrējiens, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus.

“Sportisks izaicinājums, kurā pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu,” tā pasākumu raksturo organizatori biedrības “Notikumu aģentūra” un “Stiprinieku republika”.

Arī šogad starp stipriniekiem bija Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studenti, kuri apliecināja savu drosmi un izturību sacensību trasēs.

Paldies, par dalību –
Andai Žereļinai, Agitai Smirnovai, Lilitai Guitānei, Dzintrai Dzerkalei, Guntaram Lorencam, Jānim Upītim, Annai Grigorjevai!

Fotoatskats

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas