Atklāta LU PSK jaunā korpusa ēka (Jūrmalā)

Piektdien, 3. septembrī, klātesot Latvijas Universitātes rektoram prof. Indriķim Muižniekam, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) darbiniekiem un sadarbības partneriem tika atklāts jaunais koledžas korpuss, kura būvniecības darbi uzsākās 2020. gada vasaras izskaņā.

FOTOATSKATS, 03.09.2021.

Realizētais būvniecības projekts ir uzskatāms par cieņas apliecinājumu koledžas dibinātājam un pirmajam direktoram profesoram Paulam Stradiņam, kas vienmēr uzsvēris attīstības un izaugsmes nozīmi dibinātajā izglītības iestādē.

Jaunbūvē atradīsies kabineti koledžas administrācijai, auditorijas un praktisko nodarbību telpas.

Līdztekus ar jaunā korpusa būvniecības procesu sadarbībā ar Latvijas Universitāti tika realizēts LU PSK galvenās administrācijas ēkas un dienesta viesnīcas korpusa energoefektivitātes paaugstināšanas projekts, tā koledžas ēku kvartāls ir guvis vienotu estētisku veidolu, kas pozitīvi ietekmē apkārtējo teritoriju un veiksmīgi iekļaujas Jūrmalas pilsētvidē.