Ārsta palīga darbība ambulatorajā praksē 2021/2022

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā) uzsāk pieteikšanos profesionālās pilnveides izglītības programmā "Ārsta palīga darbība ambulatorajā praksē" (MAKSAS PROGRAMMA).

Pēc profesionālās pilnveides izglītības programmas sekmīgas apgūšanas klausītāji iegūst apliecību par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi, kas dod iespēju sertificēties kā ambulatorā dienesta ārsta palīgam.

Mērķauditorija:
ārsta palīgi vai feldšeri
Mācību ilgums: 8 mēneši (2021. gada oktobris – 2022. gada maijs)
Nodarbību norises laiks: piektdienas, sestdienas (katru otro nedēļu)
Mācību norises vieta: Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala)

Pieteikties uz apmācības kursiem var, aizpildot pieteikuma formu koledžas mājaslapā, norādot pieprasīto informāciju.

PIETEIKUMA FORMA

Dokumenti, kuri būs jāuzrāda pirmajā tikšanās reizē (Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala):

• pases kopija;
  • diploma kopija un diploma sekmju izraksta kopija;
  • vēlama izziņa no darba vietas;
  • uzvārda maiņas gadījumā jāiesniedz laulības apliecības kopija vai izziņa par uzvārda maiņu;
  • Ārstniecības personas reģistra apliecības kopija.

Sīkāka informācija tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu pēc grupas nokomplektēšanas 2021. gada septembrī.

Inta Šubrovska,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
Ārstniecības katedras lietvede
Mob.: +371 25730072 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00, atvaļinājumā 19.07.-09.08.2021.)
E-pasts: inta.subrovska@lupsk.edu.lv

Diāna Bakāne,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
Ārstniecības katedras lietvedības daļas vadītāja
Mob.: +371 29161494 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00, atvaļinājumā 02.-20.08.2021.)
E-pasts: diana.bakane@lupsk.edu.lv