Aizvadīts “Erudīts 2017”

Latvijas patriotu nedēļā, 15. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde organizēja ikgadējo valsts svētku mēneša pasākumu – “Erudīts”. Kā ierasts pasākums tika veidots sadarbībā ar koledžas administrāciju un docētājiem. Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, konkursa tēma netika mainīta, tā bija – “Latvija un Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža kā daļa no tās”.

Par godu Latvijas 99. proklamēšanas gada dienai pirms pasākuma komandas tikai aicinātas pulcēties koledžas pagalmā, kur dalībnieki kopā izveidoja simbolisku valsts karogu no sveču gaismām.

Šogad pasākumā “Erudīts 2017” piedalījās 11 studentu komandas, kuras atbalstīt bija ieradušies līdzjutēji – kursabiedri, kuratori, docētāji un administrācijas pārstāvēja.

Īpašas uzslavas komandas nopelnīja par sagatavoto mājasdarbu – komandas vizītkarti. Dalībnieki apliecināja, ka medicīnas koledžas studenti ir radoši un spēj pārsteigt klātesošos.

Konkurss tika atklāts ar tradicionālo pārbaudījumu – testu, kurā komandām bija jāatbild uz jautājumiem gan par koledžas, gan Latvijas vēsturi, kā arī bija iekļauti jautājumi par valsts kultūras, sporta un politikas notikumiem. To, cik dalībnieki ir vērīgi un labi pārzina koledžas teritoriju, apliecināja konkursa uzdevums, kurā pēc dotajiem attēliem bija jāatpazīst objekti un to atrašanās vieta. Ar dažādu jautājumu palīdzību tika noskaidrots, cik zinoši studenti ir par pirmās palīdzības sniegšanu dzīvībai bīstamās situācijās. Dalībnieku erudīcija tika pārbaudīta ar uzdevumu starpniecību no cieto riekstu pārbaudījumu sērijas. Atraktīvs izvērtās konkursa noslēgums, kad absolventu sagatavotajā uzdevumā komandas pārbaudīja savas zināšanas par Latvijas pilsētām un komandu kapteiņiem sagatavotajā uzdevumā, kurā pēc nodungotās melodijas bija jāatpazīst kāda no latviešu mūziķiem izpildītajām dziesmām.

Pārliecinošā kopējo punktu pārsvarā “Erudīts 2017” 1. vietas titulu ieguva studiju programmas “Radiologa asistents” 2. kursa studentu komanda “Molibdēni un Tehnēciji”, 2. vietu ieguva studiju programmas “Podoloģija” 1. kursa komanda “Spēks ir pēdās”, godpilno 3. vietu ieguva studiju programmas “Ārstniecība” 1. kursa komanda “Laimes vakcīna”.

Paldies, visām lieliskajām komandām par dalību pasākumā – konkursā “Erudīts 2017”:
Neirons Ģībonis (SR2A kursa komanda), Sociālie Rehabīļi (SR2A kursa komanda), ZINĀTKĀRIE (SR1A kursa komanda), Per aspera ad astra (R1A kursa komanda),
ZJABĻIKI (AP2A kursa komanda), Sapņu Komanda (Studējošo pašpāvlades komanda), AntiLabor (L1A kursa komanda), Mēs par kukuļiem (M1A kursa komanda).
Paldies, jums par atraktivitāti un atsaucību!

Paldies par sagatavotajiem uzdevumiem un darbu žūrijā –
Diānai Bakānei, Mārai Tračumai, Maijai, Zutei, Mairai Lācei, Inai Vīksniņai, Līgai Priedei, Kristiānai Kristai Plonei, Irīnai Ozoliņai!
Paldies –
pasākuma vadītājām Montai Ķempelei un Zanei Papardei, Studējošo pašpārvaldes “Erudīts 2017” organizatoru komandai, paldies puišiem par zāles iekārtošanu!

FOTOATSKATS

Uz tikšanos nākamajos Studējošo pašpārvaldes rīkotajos pasākumos!

Jūsu –
LU PSK Studējošo pašpārvalde