Aizvadīti Jūrmalas Kūrorta svētki, 27.05.2017.

Sestdien, 27. maijā, visas dienas garumā ar daudzveidīgu pasākuma programmu Jūrmalas Kūrorta svētkos tika svinēts vasaras sākums. Kopumā svētkus apmeklēja vairāk nekā 20 000 apmeklētāju. Svētku noskaņa pilsētā valdīja visas dienas garumā – ielās, parkos, pludmalē.

Jūrmalas Kūrorta svētki tika atklāti ar tradicionālo svētku gājienu, kurā devās kolektīvi no Jūrmalas pilsētas uzņēmumiem, organizācijām un iestādēm. Starp gājiena dalībniekiem, kuri šogad bija vairāk nekā 3000, bija arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda.

Jūrmalnieki un pilsētas viesi svētku gājiena dalībniekus sveica ar skanīgām ovācijām, pretī saņemot prieka gaviles. Gājienā laikā valdīja priekpilna un pozitīva gaisotne. Raito soli un jautro ritmu koledžas kolektīva dalībniekiem palīdzēja uzturēt bundzinieku trio no muzikālās apvienības “Pulsa efekts”, draudzīga sadziedāšanās notika ar Jūrmalas pilsētas regbija komandas dalībniekiem.

Dienas laikā kūrortpilsētā muzicēja dziesminieki. Dzintaru pludmalē norisinājās bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas notikums “ZZ Festivāls”, kas pludmali piepildīja ar sportiskām un radošām aktivitātēm. “ZZ Festivālu” atklāja Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Jūrmalas Kūrorta svētkus šogad papildināja pirmais “Saldējuma festivālā” Latvijā, kurā pilsētas viesiem bija iespēja izbaudīt īpašus saldējumus un aizraujošas aktivitātes.

Vakarā Majoru pludmalē uz lielās skatuves uzstājās dažādu paaudžu un mūzikas žanru Latvijas mākslinieki. Jūrmalas Kūrorta svētkus noslēdza koša uguņošana jūras krastā.

Fotoatskats

Relīzes sagatavošanā izmantota informācija no Jūrmalas pilsētas mājaslapas – www.jurmala.lv

0
Feed