Aizvadīta dalība VIAA semināros

Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) 26. februārī Kuldīgas Jauniešu mājā noslēdza līdzdalību semināru ciklā “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”, ko 2018./ 2019. mācību gada ietvaros pedagogiem-karjeras konsultantiem, pedagogiem un skolniekiem organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

FOTOATSKATS 


Kopš 2013. gada VIAA sadarbībā ar dažādām Latvijas tautsaimniecības nozarēm rīko seminārus izglītības iestāžu pedagogiem un izglītojamajiem, kuros dalībnieki tiek iepazīstināti ar konkrētās nozares profesijām, attīstības perspektīvām, izaicinājumiem un aktualitātēm, kā sniedz informāciju par izglītības iespējām.

Medicīnas nozares semināru cikls tika atklāts 2018. gada rudenī Liepājas reģionālajā slimnīcā un turpinājās vēl astoņās pašvaldībās. LU PSK pārstāvji kopā ar projekta partneriem no Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas, Rīgas Stradiņa universitātes, Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta, vietējo pašvaldību veselības aprūpes iestāžu mediķiem viesojās – Gulbenē, Ķekavā, Valmierā, Madonā, Krāslavā, Rēzeknē, Alūksnē un Kuldīgā.

Koledžas pārstāvji interesentiem semināros piedāvāja praktiskās nodarbības, kurās aicināja iesaistīties un izmēģināt prasmes, kā arī sniedza informāciju par studiju iespējām un iepazīstināja ar profesijām, kuras var apgūt koledžā.

0
Feed