8. Starpkoledžu boulinga turnīrs, 25.04.2017.

Trešdien, 25. aprīlī, Zelta Boulinga un Skvoša centrā (Rīgā) norisinājās jau 8. Starpkoledžu boulinga turnīrs, ko šogad sadarbībā ar Latvijas Koledžu asociāciju organizēja Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža. Turnīrā piedalījās 20 Latvijas koledžu studentu komandas.

Turnīru atklāja Latvijas Koledžu asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Rozenblats. Pēc uzrunas tika dots vārds visām komandām, lai sasveicinātos ar turnīra dalībniekiem. Kā ierasts mājasdarbu studenti bija izpildījuši un demonstrēja klātesošajiem īsas, radošas etīdes.

Turnīrs norisinājās spraigi, zālē valdīja cīņasspars, uzmundrinoši uzsaucieni, līdzjutēju gaviles. Nemainot turnīra tradīciju, noslēgumā tika apbalvotas pirmās trīs veiksmīgās komandas, kas kopvērtējumā bija ieguvušas lielāko punktu skaitu, kā arī labākā rezultāta īpašnieks kungu un dāmu konkurencē, kā īpašo balvu saņēma arī aktīvāko līdzjutēju komanda. Šogad turnīra 1. vietu sīvā konkurencē izcīnīja Juridiskās koledžas studentu komanda.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu turnīrā godam pārstāvēja studentu komanda “LU PSK Sapņu komanda”, kura demonstrēja trāpīgu un veiklu spēli. Paldies, studentiem par atsaucību un dalību! Paldies, komandas kapteinei Lindai Oļšanovai un komandas dalībniekiem – Jānim Circenam, Danielam Šaušam, Rihardam Gavriļenko un Lindai Skrūzmanei!