6. Starpkoledžu boulinga turnīrs, 14.04.2015.

Latvijas Koledžu asociācija 2014. gada 14. aprīlī Zelta Boulinga un Skvoša centrā (Rīgā) organizēja jau 6. Starpkoledžu boulinga turnīru, kurā veiksmīgu sniegumu parādīja arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda “LU PSK pludmales patruļa”.

Apsveicam Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas spēlētāju komandu, kas kopvērtējumā ieguva godpilno 6. vietu!

Koledža lepojas ar savu komandu, kas veltīja laiku, lai sagatavotos un piedalītos turnīrā, kā arī ir prieks par aktīvajiem komandas atbalstītājiem, kuri sīvā, bet godīgā cīņā izcīnīja un ieguva turnīra kausu “Labākie atbalstītāji”.

Sirsnīgs paldies boulinga spēlētāju komandai – Aivaram Tēraudam (AM1A), Katrīnai Haukai (L1A), Matīsam Ernstonam (AP2A), Laura Iraida (K2A), Līvai Kotānei (K1A) – un nepārspējamajiem atbalstītājiem – Marijai Pentjukovai (AP2A), Genādijam Rusanovam (AP1A), Margaritai Murānei (AP2A), Ņinai Ivanovai (AP2A), Signijai Ivsajevai (AP2A)!

Paldies turnīra organizatoriem, Alberta koledžas administrācijas komandai, kas ieguldīja darbu un laiku, lai sagādātu svētkus gan studentiem, gan kolēģiem!

Foto: A. Grase, D. Virga