17. Veselības dienas (Sporta spēles)

Veiksmīgi aizvadītas veselības un sociālās aprūpes darbinieku 17. Veselības dienas, kas šogad norisinājās atpūtas kompleksā “Puduri”, Ķegumā no 31. jūlija līdz 2. augustam. Pasākuma organizatori – biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrību, Latvijas Veselības ministrijas un Latvijas Ārstu biedrības atbalstu – pateicas ikvienam dalībniekiem par pozitīvo cīņassparu un prieku, kas valdīja sporta spēlēs no 31. jūlijā līdz 2. augustam.

Arī šogad starp 43 komandām veiksmīgi startēja un augstus rezultātus uzrādīja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda “Koledžas zaķi”, komandu kopvērtējumā ieņemot godpilno 7. vietu.

Koledžas administrācija lepojas un pateicas savai atraktīvajai komandai – kolēģiem un viņu ģimenēm, studentiem un absolventiem par atsaucību un veiksmīgo dalību!