16. Veselības dienas (SPORTA SPĒLES)

Atpūtas kompleksā “Mežrozes”, Liepas pagastā, Priekuļu novadā, no 1. līdz 3. augustam norisinājās Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts rīkotās Latvijas veselības aprūpes darbinieku 16. VESELĪBAS DIENAS, kuru norisi un sporta svētku gaisotni nodrošināja ATC Eži.

Pasākumā, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīves veidu ne tikai pacientiem, bet arī dalībniekiem, veselības un sociālās aprūpes jomā strādājošajiem speciālistiem un viņu ģimenēm, aktīvi piedalījās Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda „Koledžas zaķi”.

Dalība sporta spēlēs ir kļuvusi par vienu no koledžas tradīcijām. Arī šogad koledžas komandā bija apvienojušies studenti, darbinieki kopā ar ģimenēm un absolventi.

Pasākuma laikā starp dalībniekiem valdīja sportiska degsme un azarts. Tika uzkrāta enerģija turpmākajam darba cēlienam. Starp 36 komandām „Koledžas zaķi” kopvērtējumā ieguva godpilno 12. vietu.

Komandas „Koledžas zaķi” sniegums sporta spēļu disciplīnās, kuras tika vērtētas komandu kopvērtējumā:
9. – 16. vieta – Volejbols jauktajām komandām
21. – 40. vieta – Virves vilkšanā kungiem
6. – 10. vieta – Virves vilkšana dāmām
4. vieta – Dāmu futbols
21. vieta – Lielā stafete
17. vieta – Tūrisma stafeti
2. vieta – Komandas kapteiņu sacensības

Kā individuālās disciplīnas tika piedāvātas šādas aktivitātes: zolīte (2. vieta), kastu tornis, snaiperis, makšķerēšana (2. vieta), triatlons, kaķene, pakavs, skeletons, bluķis, biatlons, pāru disciplīna, foto orientēšanās, ģimenes stafete, augu atpazīšana, auto veiklība, badmintons (1. vieta dāmu konkurencē).

Mazākajiem sporta spēļu dalībniekiem tika piedāvātas individuālas aktivitātes: stafetes bērniem, spēļu laukums ar radošajām darbnīcām, zīmēšanu un veidošanu.

Īpašs „Paldies!” sakāms Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājai Lolitai Kivleniecei-Kuzņecovai un Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra direktores vietniecei Maijai Brēķei par atsaucību un sadarbību, lai komandas „Koledžas zaķi” nometnes vietu tiktu iekārtota ar košiem vides elementiem – kreatīvas formas zaķiem (autore – Airita Vīksna, Rēzeknes Augstskolas Izglītības un dizaina fakultātes studiju programmas „Interjera dizains” studente).

„Paldies!” komandas „Koledžas zaķi” dalībniekiem par atsaucību un izturību, jo spītējot lielajam karstumam piedalījās visās aktivitātēs, un, līdzjutējiem, kas bija ieradušies, lai uzmundrinātu un atbalstītu savu komandu!