Eiropas Savienības logo

Absolventiem iespēja pieteikties kompensācijai par darbu reģionos

Aicina pieteikties absolventus kompensācijai par darbu reģionos.

Veselības ministrija aicina ārstniecības personas pieteikties naudas kompensācijai par darbu reģionos, turpinot īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu par valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošanu iedzīvotājiem ārpus Rīgas.
Augstskolu un koledžu absolventi ir būtiska mērķgrupa kompensācijām.

Atbalstam var pieteikties ārsti, tajā skaitā ģimenes ārsti, zobārsti, ārsta palīgs, medicīnas māsa, māsas palīgs, vecmāte, fizioterapeits, ergoterapeits, zobu higiēnists, zobārsta asistents, zobārstniecības māsa un vēl citi speciālisti. Ārstniecības personu saraksts, kas var pieteikties kompensācijai, šogad tika papildināts. 

Uz kompensāciju var pretendēt, ja speciālists strādās ārstniecības iestādē ārpus Rīgas, kas sniedz valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus prioritārajās veselības jomās – sirds un asinsvadu, onkoloģijas, bērnu aprūpes, sākot no perinatālā un neonatālā perioda, un garīgās veselības jomā.

Visa informācija par atbalsta nosacījumiem un pieteikšanos SKATĪT ŠEIT.

Līdz šim projekta ietvaros noslēgti vairāk nekā 600 kompensāciju izmaksu līgumi. Šis ir viens no atbalsta mehānismiem un stimuliem, lai ārstniecības iestādēm ārpus Rīgas piesaistītu jaunus speciālistus.
Eiropas Savienības fonda projektu "Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas" 9.2.5.0/17/I/001 īsteno Veselības ministrija. Projekts īstenošanas laiks ir no 2017. gada 1. decembra līdz 2023. gada 30. septembrim.

Kontakti jautājumiem un konsultācijām par projektu:
kompensacijas@vm.gov.lv
+371 67876013, +371 60003345, +371 67876087


Informāciju sagatavoja:
Veselības ministrija
Ārstniecības personu piesaistes darbam reģionos projekta nodaļa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Barbara Ālīte

Tālrunis: +371 67876040, 29143305
e-pasts: barbara.alite@vm.gov.lv

0
Feed