Aktualitātes / 2018. gads

2018. gads

• 13.02.2018
    LKA Studentu padome viesojas Tartu

Ceturtdien, 8. februārī, Latvijas koledžu asociācijas (LKA) Studentu padome devās savā pirmajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Tartu (Igaunija). Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK) vizītē pārstāvēja Studējošo pašpārvaldes pārstāvji, ārējo sakaru koordinatore Aiga Grauduma un sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Grase.

FOTOATSKATS

Dienas pirmajā daļā LKA Studentu padome, studējošie no dažādām Latvijas koledžām, viesojās Tartu Health Care College (THCC), kurā tikās ar ārējo sakaru koordinatoru Danelu Jantru un pārstāvjiem no THCC Studentu padomes, apskatīja medicīnas koledžu, piedalījās organizētās meistarklasēs un lekcijās, kurās vadīja THCC docētāji.

Vizītes noslēgumā brauciena dalībnieki apskatīja un iepazina Tartu vecpilsētas daļu un Tartu Universitātes galveno ēku.

• 07.02.2018
    Studentu dalība olimpiādē “Masāžas prasmes 2018”

Februāra mēnesis LU PSK Ārstniecības katedras studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” studentu komandai uzsācies ar veiksmīgu dalību starptautiskajā studentu olimpiādē “Masāžas prasmes 2018”, ko otro reizi organizēja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža. Olimpiāde tika rīkota ar mērķi vispusīgi pārbaudīt studentu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas.

Olimpiādes pirmajā dienā, 1. februārī, dalībniekiem bija jāapliecina teorētiskās zināšanas jautājumos par anatomiju un klasisko masāžu, savukārt otrajā dienā, 2. februārī, dalībnieki demonstrēja savas prasmes klasiskajā masāžā un kādā no izvēles masāžas veidiem.

LU PSK olimpiādē pārstāvēja studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” 1. kursa studente Līga Freiberga un 2. kursa studente Solvita Stalneka. Komandu konkursam sagatavoja koledžas lektores – nozares praktiķes Vineta Ņehvjadoviča un Marija Livčāne-Rodzeviča. Kā izvēles masāžas veidus studentes bija izvēlējušās veikt apkakles zonas masāžu, izmantojot banku masāžu, un apakšējās ekstremitātes segmentāro masāžu.

LU PSK administrācija lepojas ar savu komandu un apsveic ar veiksmīgo sniegumu olimpiādē!

Paldies, studentēm par uzdrīkstēšanos, lektoriem par veltīto laiku un sniegtajiem padomiem, kursabiedriem – par līdzdalību un atbalstu konkursa dienās!

• 07.02.2018
    Norisinājies LU PSK ziemas izlaidums

Dzīvē nav nesvarīgu sīkumu, un,

pabeigts darbs ir tikai tas, kas labi padarīts.

Piektdien, 2. februārī, turpinot iepriekšējā gada iesākto tradīciju, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) 2017./ 2018. akadēmiskā gada pirmais semestris noslēdzās svinīgā atmosfērā – koledžā norisinājās ziemas izlaidums, kurā Medicīnas tehnoloģiju katedras studiju programmas “Podoloģija” P2Z kursa absolventēm tika izsniegti diplomi par 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību un piešķirta kvalifikācija “Podologs”.

FOTOATSKATS

LU PSK administrācija lepojas un sirsnīgi sveic savas P2Z kursa absolventes – jaunos podolgus, novēl neapstāties pie sasniegtā, pilnveidoties, uzdrīkstēties un izvirzīt jaunus mērķus!

• Koledžas filiāles 10. jubileja
    25.01.2018
    Koledžas filiāles 10. jubileja

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža 2018. gadu ir uzsākusi ar svinīgu notikumu – Rēzeknes filiāles 10 gadu jubilejas pasākuma norisi.

Piektdien, 19. janvārī, apliecinot cieņu, koledžas administrācija aicināja savus bijušos un esošos kolēģus, absolventus, sadarbības partnerus un studējošos uz svinīgā pasākuma norisi Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, lai kopīgi atskatītos uz paveikto, pateiktos par sadarbību un kopā atklātu Rēzeknes filiāles otro desmitgadi.

Pasākuma saviesīgā daļa turpinājās Rēzeknes filiāles telpās – Raiņa ielā 5a, kur pasākuma dalībnieki sirsnīgā gaisotnē kavējās atmiņās par kopīgajiem notikumiem.

FOTOATSKATS

Filiāle savu darbību uzsāka 2007./2008. studiju gadā. Tajā tiek realizētas divas studiju programmas “Māszinības” un “Ārstniecība”. Kopējais absolventu skaits desmit darbības gados – 340 absolventi.