Sociālā aprūpes katedras studenti uzņem viesus

Īstas vērtības ir tradīcijas, kas turpinās ilgus gadus. Par tādu var uzskatīt IKC “Smiltenes tehnikums” Alsviķu teritoriālās struktūrvienības audzēkņu viesošanos Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK).

Tradīciju turpinot, arī šī gada maija mēneša pēdējā nedēļā LU PSK Sociālās aprūpes katedras studiju programmas “Sociālā rehabilitācija” 1. kursa studējošie uzņēma viesus un rīkoja dažādās aktivitātes gan koledžas telpās, gan Bulduru pludmalē.

Viesi tika iesaistīti radošajās darbnīcās, galda spēļu turnīrā un sportiskās aktivitātēs pie jūras. Studējošie kopā ar viesiem devās arī ekskursijā uz Latvijas Nacionālo bibliotēku un apskatīja Jūrmalas skaistākās vietas.

Par kopā pavadīto nedēļu viesi izteica atzinīgus vārdus par noorganizēto programmu. Arī koledžas studējošie bija gandarīti par paveikto, vizītes organizēšana bija vērtīgs prakses laiks un kursa saliedēšanās pasākums.

Liels paldies Studējošo pašpārvaldei, ar kuras atbalstu tika organizēts boulinga spēle. Paldies, organizatoru komandai, SR1A kursa studējošiem, par ieguldījumu un rūpēm, uzņemot viesus!
Kopā aizvadījām jauku nedēļu, kas pagāja jaukā vasaras ieskaņas atmosfērā!

Kristīne Vītoliņa,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas lektore