Iegūta 2. vieta starptautiskā meistarības konkursā

Ceturtdien, 12. aprīlī, Kauņā (Lietuvā) norisinājās jau 7. starptautiskais studentu meistarības konkurss “VII International Students Massage Championship”, ko organizēja Kauno kolegija.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) komandai, studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” 1. kursa studentēm, dalība šī gada konkursā vainagojās panākumiem – Darja Siņicina kopvērtējumā ieguva 2. vietu un Līga Freiberga saņēma pateicību.

VIDEOATSKATS

Konkurss noritēja divās daļās, dalībnieku prasmes vērtēja profesionāla žūrija. Organizatori atzinīgi novērtēja LU PSK studentu komandas dalību, īpaši uzslavējot zināšanas un sniegumu klasiskās masāžas disciplīnā.

LU PSK administrācija apsveic studentes ar sasniegtajiem augstajiem rezultātiem un atzinīgi novērtē koledžas pārstāvēšanu ārpus Latvijas robežām! Studentēm novēl pilnveidot zināšanas un prasmes, neapstāties pie sasniegtā!
Pateicība tiek izteikta arī lektorēm, kuras sagatavoja studentes konkursam un sniedza atbalstu klātienē, paldies – Vinetai Ņehvjadovičai un Marijai Livčānei–Rodzevičai!
Priecājamies par sasniegumiem un lepojamies ar savu komandu!