Koledža aicina uz izstādi “SKOLA 2018”

Nāc un iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas

piedāvājumu izstādē SKOLA 2018!

Interesē medicīna, darbs ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, patīk aktīva komunikācija un darbs ar cilvēkiem? Tavs aicinājums ir kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā? Nāc uz izstādi SKOLA 2018, iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) piedāvājumu un izdari izvēli par savu nākotnes profesiju!

LU PSK piedāvā apgūt 9 darba tirgū pieprasītas profesijas un izmantot iespēju – studēt valsts budžeta grupā vai apvienot darbu ar studijām pilna laika klātienes vakara grupā, iegūt 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību 2 vai 3 gadu laikā!

Nāc un uzzini vairāk par studiju iespējām medicīnas koledžā! LU PSK stendā apmeklētājus gaidīs un uz interesējošajiem jautājumiem atbildes sniegs docētāji – praktizējoši profesionāļi medicīnas nozarē un koledžas studējošie. Būs iespēja saņemt informāciju par studiju procesu, par mobilitātes programmas Erasmus+ sniegtajām iespējām ārpus Latvijas, par aktivitātēm, kurās var iesaistīties studējot koledžā, un saņemt atbildes uz citiem jautājumiem.

Koledžas stendā būs iespēja vērot topošo skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā, masieru, biomedicīnas laborantu un sociālo rehabilitētāju sniegto pakalpojumu demonstrējumus, kā arī varēs iepazīt podologa, radiologa asistenta, ārsta palīga un māsas profesiju, docētāju vadībā veicot dažāda veida manipulācijas.

FOTOATSKATS no starptautiskās izglītības izstādes “SKOLA 2017”

Uz tikšanos izstādē SKOLA 2018 – LU PSK stendā!