Ogrē tiekas LKA Studentu padome

Ceturtdien, 18. oktobrī, Ogres Valsts tehnikumā uz savu pirmo 2018./ 2019. studiju gada tikšanos bija pulcējusies Latvijas Koledžu asociācijas Studentu padome (LKA SP).

Tikšanās laikā jaunieši atkārtoti centās izvērtēt savas darbības mērķus un galvenos uzdevumus, aktīvi iesaistījās jaunu ideju ģenerēšanā, plānoja turpmāko LKA SP darbību un diskutēja par līdz šim paveikto. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvaldi darbnīcās pārstāvēja studentes no studiju programmas “Biomedicīnas laborants ” un “Māszinības”. Dienas kopsavilkumā dalībnieki atzinīgi novērtēja tikšanos un vērtīgi pavadīto laiku kopā, kā arī piekrita, ka iesāktais darbs ir sekmīgi jāturpina.

LKA SP ir brīvprātīga personu apvienība, kas tika dibināta 2017. gada rudenī, un apvieno divdesmit četras Latvijas koledžu studējošo pašpārvaldes, par savu mērķi izvirzot studentu kā nozīmīgas sabiedrības sociālas grupas tiesību un interešu ievērošanu.