Internacionālais vakars 2018

Trešdien, 18. aprīlī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde (LU PSK SP) organizēja tradicionālo pavasara pasākumu ”Internacionālais vakars”, kurā piedalījās mobilitātes programmas ERASMUS+ studējošie no Lietuvas, Bulgārijas, Francijas, Portugāles, Spānijas un koledžas studējošie. Kā īpašie viesi šī gada pasākumā pie jauniešiem viesojās ESN Latvia pārstāvji.

FOTOATSKATS

Kā ierasts pasākums norisinājās divās daļās. Vakara pasākuma pirmajā daļā LU PSK partneraugstskolu studējošie klātesošos iepazīstināja ar prezentācijām par savu pārstāvēto valsti, tās kultūru, tradīcijām, ģeogrāfiju, nacionālo virtuvi un augstskolu, kurā studē. LU PSK SP stāstīja par Latviju un valsts simtgades pasākumiem, pāršķirstot elektronisko fotoalbumu, atskatījās uz paveikto, tā iepazīstinot vakara apmeklētājus ar pašpārvaldes darbību. Savukārt ESN Latvia vadītājs Kaspars Ābelnīca iepazīstināja ar organizācijas ESN (Erasmus Student Network) darbību, ko tā sniedz mobilitātes programmas studējošajiem. Pēc prezentācijām vakara apmeklētajiem bija iespēja doties pie degustāciju galda un neformālā gaisotnē nobaudīt jauniešu sagatavotos savas valsts nacionālos ēdienus.

Pasākums noslēdzās jautrā un draudzīgā atmosfērā – ar kopīgu karaokes dziedāšanu un dejām.

Uzzini vairāk par ESN Latvia.