Norisinājusies izstāde “Skola 2018”

Šī gada februāra mēneša izskaņā no 23. līdz 25. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisinājās 24. starptautiskā izglītības izstāde SKOLA, kurā kā ierasts aktīvā un radošā atmosfērā izstādes apmeklētājiem tika piedāvāta daudzpusīga informācija par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) stendā interesentus sagaidīja koledžas docētāji, studējošie un absolventi. Trīs izstādes SKOLA 2018 dienās koledžas pārstāvji iepazīstināja ar studiju iespējām, atbildēja uz interesējošajiem jautājumiem, piedāvāja iesaistīties sagatavotajās aktivitātēs.

FOTOATSKATS

Paldies, koledžas komandai par veiksmīgo sadarbību un aktīvo līdzdalību, organizējot LU PSK dalību izstādē SKOLA 2018! Paldies, apmeklētājiem par interesi un iesaistīšanos piedāvātajās aktivitātēs!

Patiesā cieņā,
Agnese Grase