”VESELĪBA. LABSAJŪTA. PRAKSE”, 19.04.2018.

Ceturtdien, 19. aprīlī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) ar mērķi veicināt sadarbību starp studentiem, akadēmisko personālu, skaistumkopšanas speciālistiem un veselības aprūpes nozares pārstāvjiem jau otro reizi organizēja starptautiski zinātnisko konferenci “VESELĪBA. LABSAJŪTA. PRAKSE”.

FOTOATSKATS

Konferencē piedalījās LU PSK studiju programmu „Estētiskā kosmetoloģija” un „Ārstnieciskā masāža” studējošie, absolventi un docētāji, pārstāvji no LU PSK Latvijas un ārvalstu partneraugstskolām, skaistumkopšanas nozares un veselības aprūpes profesionāļi.

Dalībniekiem programmā tika piedāvāts uzklausīt referentu veikto pētījumu rezultātu prezentācijas, skaistumkopšanas un veselības aprūpes nozares aktualitātes, piedalīties nozaru profesionāļu un docētāju vadītās diskusijās.

Šī gada konferences programma tika papildināta ar praktiskām meistarklasēm:
I – REFLEKSOTERAPIJA
Meistarklases vadītāja: Dace Dagnija Legzdiņa, LU PSK lektore un sertificēta refleksoterapijas speciāliste, sertificēta masiere
II – ĶERMEŅA DETOKSIKĀCIJAS PROCEDŪRA
Meistarklases vadītāja: Laila Saleniece, lektore un BIODROGA apmācības treneris
III – BODY COMPOSITION
Meistarklases vadītāja: Anna-Liisa Tamm, Lecturer-Head of Physiotherapy and Environmental Health Department at Tartu Health Care College
IV – COMODEX – TAUKAINAS UN PROBLEMĀTISKAS ĀDAS KOPŠANA
Meistarklases vadītāja: Olga Konoņenko, skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā, Top Cosmetics, Rīga, Latvija
V – LIMFĀTISKĀ TEIPOŠANA SEJAI
Meistarklases vadītāja: Ieva Paškeviča, lektore un sejas fitnesa un sejas manuālās modelēšanas speciālists, SPA meistars.

Noslēdzot konferenci, organizatori saņēma atzinīgu vērtējumu gan no dalībniekiem, gan partneriem par dienas norisi un konferences tēmai atbilstošu programmu, kurā bija iespēja gūt jaunas un vērtīgas zināšanas, kā arī pateicās jauko atkalredzēšanos koledžā.

Konferences partneraugstskolas:
Vilniaus Kolegija/ University of Applied Sciences (Lietuva), Tartu Health Care College (Igaunija)

Paldies par sadarbību un sniegto atbalstu:
Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācija
BIODROGA