Studentu dalība olimpiādē “Masāžas prasmes 2018”

Februāra mēnesis LU PSK Ārstniecības katedras studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” studentu komandai uzsācies ar veiksmīgu dalību starptautiskajā studentu olimpiādē “Masāžas prasmes 2018”, ko otro reizi organizēja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža. Olimpiāde tika rīkota ar mērķi vispusīgi pārbaudīt studentu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas.

Olimpiādes pirmajā dienā, 1. februārī, dalībniekiem bija jāapliecina teorētiskās zināšanas jautājumos par anatomiju un klasisko masāžu, savukārt otrajā dienā, 2. februārī, dalībnieki demonstrēja savas prasmes klasiskajā masāžā un kādā no izvēles masāžas veidiem.

LU PSK olimpiādē pārstāvēja studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” 1. kursa studente Līga Freiberga un 2. kursa studente Solvita Stalneka. Komandu konkursam sagatavoja koledžas lektores – nozares praktiķes Vineta Ņehvjadoviča un Marija Livčāne-Rodzeviča. Kā izvēles masāžas veidus studentes bija izvēlējušās veikt apkakles zonas masāžu, izmantojot banku masāžu, un apakšējās ekstremitātes segmentāro masāžu.

LU PSK administrācija lepojas ar savu komandu un apsveic ar veiksmīgo sniegumu olimpiādē!

Paldies, studentēm par uzdrīkstēšanos, lektoriem par veltīto laiku un sniegtajiem padomiem, kursabiedriem – par līdzdalību un atbalstu konkursa dienās!