Dalība izglītības izstādē Rēzeknē, 23.03.2018.

Piektdien, 23. martā, Rēzeknē norisinājās pasākums “Mana izaugsmes iespēja”, ko pirmo reizi organizēja Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”. Interesentiem, skolēniem no Rēzeknes pilsētas un Latgales reģiona skolām, vienuviet tika piedāvāta iespēja iegūt visaptverošu informāciju par studiju iespējām, kursiem, brīvprātīgo darbu, neformālo un interešu izglītību.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu izstādē pārstāvēja koledžas Rēzeknes filiāles lektore Anita Gailume un studiju programmas „Ārstniecība” 1. kursa studenti. Koledžas komanda apmeklētājiem sniedza informāciju par studiju iespējām koledžā, piedāvāja noteikt veselības rādītājus un lektores vadībā veica medicīniskas manipulācijas.

Koledžas stenda aktivitātēs tika piesaistīta arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Latgales reģionālā centra mediķu brigāde. Tā tika nodrošināts, ka pasākuma apmeklētāji varēja apskatīt dienesta automašīnu un tās aprīkojumu, kā arī saņemt informāciju par ārsta palīga profesiju, darbinieku pienākumiem un atbildību.

FOTOATSKATS

Paldies par atsaucību un ieguldīto darbu gatavojoties dalībai un aktīvo dalību pasākumā koledžas Rēzeknes filiāles komandai!

Paldies par sadarbību Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļai, personīgi Ingai Vītolai, un Latgales reģionālā centra mediķiem