LKA 9. Starpkoledžu boulinga turnīrs, 10.04.2018.

Otrdien, 10. aprīlī, “Pepsi boulinga centrā” norisinājās Latvijas koledžu asociācijas (LKA) pasākums – Starpkoledžu boulinga turnīrs, kas tika rīkots jau devīto reizi. Arī šogad koledžu studējošie bija atsaucīgi un dalībai turnīrā tika reģistrēta 21 komanda. Latvijas Universitāti P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK) pārstāvēja studentu komanda “Koledžas zaķi”, kas kopvērtējumā godam izcīnīja 3. vietu.

Šī gada turnīru organizēja Juridiskā koledža, kuras studentu komanda LKA 8. Starpkoledžu boulinga turnīra ieguva 1. vietu. Pasākumu palīdzēja vadīt LKA Studentu padomes prezidente Beāte Adlere no Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas. Nemainot pasākuma norises tradīcijas, turnīru atklāja LKA valdes priekšsēdētājs Jānis Rozenblats, kam sekoja komandu īsas vizītkartes – īsas, radošas etīdes. Turnīrs norisinājās spraigi, zālē valdīja cīņasspars, uzmundrinoši līdzjutēju uzsaucieni un gaviles par veiksmīgiem trāpītiem metieniem.

Par LKA 9. Starpkoledžu boulinga turnīra 1. vietas laureātiem tika sumināta Valsts policijas koledžas studentu komanda, 2. vietu spraigā cīņā ieguva PIKC Rīgas Tehniskās koledžas komanda. Nominācijā “Labākā prezentācija” turnīrā laurus plūca Valsts robežsardzes koledža, bet par aktīvākajiem atbalstītājiem tika sveikti Rīgas 1. medicīnas koledžas komandas līdzjutēji.

FOTOATSKATS

LU PSK administrācija apsveic LKA 9. Starpkoledžu boulinga turnīra laurētus un jo īpaši pateicas koledžas komandas dalībniekiem par atsaucību un veiksmīgo dalību, paldies – Jānim Circenim, Artūram Ozolam, Rēzijai Čaurei, Kristapam Kubliņam un Montai Ķempelei!
Lepojamies un vēlam veiksmi arī turpmāk!