Tālākizglītības portāls - Evisit

Cien. medicīnas studenti!

Evisit.lv ir izglītojoša interneta vietne, kas ir paredzēta veselības nozares speciālistiem. Portālā reģistrētiem lietotājiem tiek piedāvāta iespēja studēt dažādu veidu mācību materiālus, iegūt jaunāko informāciju nozarē. Lekcijas un kursi ir pieejami www.evisit.lv video lekciju vai audio lekciju formātā. Mācību materiāli tiek sagatavoti, sadarbojoties ar labākajiem speciālistiem.

Aicinām arī Jūs pievienoties 14 000 veselības aprūpes speciālistiem, kuri jau lieto tālākizglītības portālu eisit.lv, lai papildinātu savas zināšanas.

Portālā Jūs varat klausīties vadošo speciālistu lekcijas kardioloģijas, radioloģijas, ginekoloģijas, internās medicīnas, pediatrijas, māszinību, farmācijas un citās jomās, kā arī iepazīties ar asociāciju vadlīnijām, iepazīties ar aktuālo informāciju par tālākizglītības pasākumiem u.c.

Pabeidzot studijas un rezidentūru, Evisit portālā Jums būs iespēja iegūt resertifikācijai nepieciešamos tālākizglītības punktus.

Šobrīd portālā Jūs varat klausīties vairāk nekā 320 lekcijas, ko sagatavojuši vadošie lektori:prof. A. Danilāns, prof. A. Lejnieks, asoc. prof. I. Grope, prof. O. Kalējs, dr. M. Gediņš u.c.

Lielāko daļu lekciju Jūs varat noskatīties par brīvu.
Pievienojieties esošajiem un topošajiem medicīnas speciālistiem arī Jūs!

Ienāciet portālā www.evisit.lv un reģistrējieties bez maksas!

Cieņā,
Evisit administrācija
Tālr.: +371 67807890
E-pasts: info@evisit.lv

0
Feed