Koledžas dalība SKOLA 2016

Tavs aicinājums ir kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā? Vēlies apgūt darba tirgū pieprasītu profesiju? Izmanto iespēju – studē valsts budžeta grupā vai apvieno studijas vakara grupā ar darbu, iegūstot 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību 2 vai 3 gadu laikā!

Nāc un iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu izstādē SKOLA 2016!


No 26. līdz 28. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notiks 22. starptautiskā izglītības izstāde SKOLA, kur aktīvā un radošā vidē tiks piedāvāta daudzpusīga informācija par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu izstādes apmeklētājiem.


Koledžas stendā apmeklētājus gaidīs un ar 9 akreditētām studiju programmām iepazīstinās gan koledžas pasniedzēji – praktizējoši profesionāļi, gan studenti. Būs iespēja saņemt informāciju par studiju procesu, par aktivitātēm, kurās var iesaistīties studējot koledžā, par sadzīves apstākļiem un citiem jautājumiem.
Koledžas stendā katru izstādes dienu no plkst. 10:00 līdz 16:00 būs iespēja vērot topošo skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā, masieru, biomedicīnas laborantu, podologu un sociālo rehabilitētāju sniegto pakalpojumu demonstrējumus.


Vienlaicīgi ar izstādi "Skola 2016" Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2016”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām.


Informācija izstādes SKOLA 2016 apmeklētājiem - www.bt1.lv


Uz tikšanos izstādē SKOLA 2016 –
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas stendā!

0
Feed