Koledžas dalība SKOLA 2015

No 27. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notiks 21. starptautiskā izglītības izstāde SKOLA 2015, kur aktīvā un radošā vidē tiks piedāvāta daudzpusīga informācija par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu izstādes apmeklētājiem.


Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža trīs izstādes dienu garumā aicinās interesentus iepazīties ar koledžu C22 stendā, kurā būs iespēja uzzināt vairāk, kā kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā.


Koledžas stendā viesus laipni sagaidīs un ar koledžas akreditētām 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības 9 studiju programmām iepazīstinās gan koledžas lektori, praktizējoši profesionāļi, gan studenti, kas atbildēs uz interesējošajiem jautājumiem.


Lai uzzinātu vairāk par studentu sadzīvi un aktivitātēm, kurās var iesaistīties ārpus studiju procesa, topošajiem studentiem būs iespēja satikt koledžas Studējošo pašpārvaldes pārstāvjus.


Koledžas stenda apmeklētājiem katru izstādes dienu no plkst. 10.45 līdz 15.30 tiks piedāvāta iespēja vērot topošo skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā, masieru, biomedicīnas laborantu un podologu sniegto pakalpojumu demonstrējumus.


Dalībai izstādē pieteikušies vairāk nekā 140 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas, ASV un Kanādas, kas informēs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm.


Vienlaicīgi Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2015”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.


Vairāk pai izstādi SKOLA 2015 – www.bt1.lv/skola


Uz tikšanos izstādē SKOLA 2015 –
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas C22 stendā!

0
Feed