“Fukši 2014” iesvētīti

2014. gada 1. oktobrī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā notika ikgadējais vienotības un pirmkursnieku iesvētīšanas pasākums – FUKŠI! Ar šī gada devīzi – “No čaildhūdas līdz pervakiem” – koledžas pirmo kursu studentiem bija iespēja sevi daudzpusīgi parādīt iesvētību pasākuma laikā.


Trīs dienas pēc kārtas, no 29. septembra līdz 1. oktobrim, pirmo kursu studentiem tika noteikts konkrēts dress code. Pirmajā dienā bija jāierodas kā zīdaiņiem, otrajā dienā – koledžas stilā un visbeidzot noslēguma dienā – vajadzēja saģērbties formāli.


Iesvētību pasākuma laikā, dalībniekiem bija iespēja vairāk iepazīt vienam otru, ka arī tā bija iespēja iepazīties ar koledžā studējošajiem biedriem, tā nodibinot ciešākas saites savā starpā.Pirmkursniekiem bija iespēja parādīt nesagraujamo komandas darbu un arī to, ka katrs no dalībniekiem var darboties individuāli.


Rīkotāji, koledžas Studentu pašpārvalde, bija pacentušies sarīkot dažādus interesantus pārbaudījumus pirmo kursu studentiem. Iesvētību noslēgumā bija iespēja visiem koledžas studentiem izdejoties vakara ballē.


Milzīgs paldies visiem rīkotājiem un dalībniekiem par atsaucību, izturību, un par to, ka apliecinājām, ka varam būt viens liels un vienots kolektīvs! Kā arī milzīgs “Paldies!” koledžas pasniedzējiem un darbiniekiem par atsaucību un atbalstu!


Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
Studentu pašpārvaldes pārstāve –
Marija Pentjukova,
AP2A kursa studente


Foto: Katrīne Kovaļa, Agnese Grase

0
Feed