Ziedo saldākiem Ziemassvētkiem!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar biedrību “Latvijas Samariešu apvienība” arī šogad aicina piedalīties labdarības akcijā, kuras laikā koledžas studējošie un darbinieki tiek aicināti ziedot saldumu paciņas, kuras ar biedrības starpniecību Ziemassvētkos tiks nodotas trūkumā nonākušajām ģimenēm ar bērniem.

LU PSK studenti un darbinieki,
aicinām jūs līdz 20.12.2017. sarūpētos saldumus nest uz ziedojumu punktu koledžas bibliotēkā
– 2. korpusā (2. stāvā), Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.

Ziedojumu punkts koledžas Rēzeknes filiāles kancelejā, Raiņa ielā 5a, Rēzeknē, darbosies līdz 14.12.2017. plkst. 15.00.

Akcijas noslēgums – 20.12.2017.,
koledžas studējošo Ziemassvētku pasākumā “Ziemassvētku Zvaigzne”, kur ieeja pasākumā būs: kārums (lielkonfekte, šokolādes batoniņš, hematogēns, šokolādes tāfelīte vai kāds cits saldums).

Ziedot var individuāli vai kopīgi no kursa.

Labdarības pasākums tiek rīkots biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” vadītā projekta – pārtikas banka „Paēdušai Latvijai!” – ietvaros. Vairāk par projektu mājaslapā – www.paedusailatvijai.lv

Iepriecināsim mazās sirsniņās un paveiksim labos darbus kopā!
LU PSK Studējošā pašpārvalde