Pagarināta labdarības akcija "Paēdušai Latvijai!” koledžā līdz 10.12.2015.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Sociālās aprūpes katedra sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību aicina ziedot trūkumā nonākušu ģimeņu atbalstam.

Sociālās aprūpes katedras studenti no 02.11. līdz 10.12.2015. koledžas 6. korpusa 1. stāvā ziedojumu punktā (pie kopētavas) aicina ziedot nepieciešamās lietas. Labdarības akcijas noslēgumā ar Latvijas Samariešu apvienības starpniecību savāktās preces tiks nodotas grūtībās nonākušajām ģimenēm.

NEPIECIEŠAMIE ZIEDOJUMI
Pārtikas preces: konservus, eļļu, cukuru, medu, makaronus, miltu maisījumus, graudaugu produktus, žāvētus augļus, riekstus, bērnu pārtiku;
Kancelejas preces: klades, burtnīcas, krāsas, otas, zīmēšanas papīru, flomāsterus, krāsainos zīmuļus, pildspalvas, mugursomas, apavu un sporta apģērbu maisiņus;
Higiēnas preces: pamperus, veļas pūlveri, zobu birstes, zobu pastas, ziepes, šampūnus, tualetes papīru, dvieļus un gultas veļu.

Labdarības pasākums tiek rīkots Latvijas Samariešu apvienības vadītā projekta – pārtikas banka „Paēdušai Latvijai!” – ietvaros. Projekts tiek īstenots, lai sniegtu atbalstu Latvijas ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un invalīdiem ar ienākumiem zem iztikas minimuma.
Par projektu vairāk var uzzināt mājas www.paedusailatvijai.lv.

KONTAKTINFORMĀCIJA PAPILDUS INFORMĀCIJAI
Madara Auziņa, SR2A studente
Tālr. 26332931, e-pasts: madaraauzina7@gmail.com

Paveiksim labos darbus kopā!
Sociālās aprūpes katedras
studenti