Notikusi LU PSK Konventa padomnieku pirmā sēde

Ceturtdien, 20. aprīlī, notika Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Konventa padomnieku pirmā sēde, kuras laikā koledžas vadība tikās ar konventa padomniekiem, lai lemtu par konventa padomnieku iesaistīšanu koledžas stratēģisko lēmumu un plānu pieņemšanas procesā.

Konventa padomniekus uzrunāja direktore Iveta Strode un iepazīstināja klātesošos ar koledžas attīstības plānus. Galvenais LU PSK Konventa darbības mērķis ir veicināt koledžas attīstību atbilstoši darba tirgus prasībām.

LU PSK Konventa sastāvā darbojas koledžas direktore Iveta Strode, Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas priekšsēdētāja Dace Riņķe, profesore Angelika Krūmiņa, profesors Andrejs Ērglis, asociētā profesore Maija Radziņa, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktors Kaspars Jasinkevičs, Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta vecākā eksperte Linda Hauka, Veselības ministrijas cilvēkresursu attīstības nodaļas vecākā eksperte Dace Roga, Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcas Laboratorijas vadītāja Dagnija Straupmane, SIA “GMT Beauty Trade” valdes priekšsēdētāja Terēze Beļkova, LU PSK direktores vietniece studiju darbā Ināra Dupure, LU PSK direktores vietniece pētniecības jautājumos Dagnija Gulbe, LU PSK direktores vietniece juridiskajos jautājumos Inga Andersone un LU PSK Ārstniecības katedras, studiju programmas "Ārstniecība" vadītāja Janeta Strazdiņa.

Pirms pirmās LU PSK Konventa padomnieku sēdes norises koledžas studējošie un darbinieki tikās ar profesoru Andreju Ērgli un klausījās vieslekciju “Par sirds veselību un prieku dzīvot”.