LU PSK veiksmīga dalība “SKOLA 2024” un “L-Universs”

Februāra mēneša izskaņā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) piedalījās nozīmīgos karjeras atbalsta pasākumos – lielākajā izglītības izstādē Latvijā “SKOLA” un Latvijas Universitātes studiju festivālā skolēniem “L-Universs”.

No 23. līdz 25. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, jau 29. reizi norisinājās nozīmīgākā izglītības izstāde Latvijā “SKOLA”, kur vienuviet apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja uzzināt par izglītības iespējām gan Latvijā, gan ārzemēs.

Izstādes “SKOLA 2024” aktīvas un pozitīvām emocijām piesātinātas trīs norises dienas pavadīja arī LU PSK komanda. Šogad izstādes apmeklētājiem tika piedāvāta dinamiska LU PSK iepazīšanās programma – iespēja izmēģināt dažādas prasmes, uzzināt par studiju piedāvājumu, kā arī iepazīties ar docētajiem/nozares profesionāļiem un studējošiem. Īpašu apmeklētāju uzmanība piesaistīja koledžas stendā iekārtotais foto stūris, kura vizualizācijā tika izmantoti motīvi ar ziedu akcentiem, kas tika iekļauti, godinot LU PK 85. jubilejas gadu.

Izstādes laikā LU PSK komanda aktīvi darbojās ne tikai koledžas stendā, bet arī piedalījās vērtīgos izstādes notikumos – Rūta Melbārde-Vāvere, studiju programmas “Biomedicīnas laborants” vadītāja, un Gerda Gustsone, studiju programmas “Radiologa asistents” 3. kursa studente, uzstājās skatuvē "Saies", kur aicināja uz sarunu par medicīnu un tehnoloģijām. Savukārt, Valērija Ļitvinska, studiju programmas “Radiologa asistents” 3. kursa studente, piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras stendā "Iedvesmas pietura", kur dalījās savā ERASMUS+ mobilitātes pieredzē, motivējot jauniešus izmantot iespēju gūt starptautiskās programmas priekšrocības.

FOTOATSKATS – “SKOLA 2024”, 23.-25.02.2024.

Savukārt no 23. līdz 24. februārim Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā Torņkalnā, Rīgā, norisinājās otrais studiju festivāls skolēniem “L-Universs”, kur Medicīnas un veselības zinātņu zonā divu dienu garumā aktīvi darbojās LU PSK komanda. Koledžas komanda apmeklētājiem piedāvāja uzzināt, kā kļūt par ārstniecības personu 2 vai 3 studiju gadu laikā, vairāk iepazīstinot ar ārsta palīga (feldšera), skaistumkopšanas speciālista (kosmetoloģijā), biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta un podologa profesiju. Koledžas studenti kopā ar docētājiem aicināja piedalīties dažādās aktivitātēs, sniedza informāciju par studiju procesu un profesionālās karjeras veidošanas iespējām veselības aprūpes nozarē.

FOTOATSKATS – “L-Universs”, 23.-24.02.2024.

LU PSK komanda novērtē katru aizvadīto sarunu ar abu karjeras pasākumu interesantiem.
LU PSK administrācija pateicas savai komandai par darbu – “SKOLA 2024” un “L-Universs”, pasākumu organizatoriem par sadarbību un apmeklētājiem par lielo interesi!