Koledžā viesojas darba devēji

Otrdien, 5. decembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) norisinājās karjeras pasākums “Darba birža. Karjeras diena LU PSK studējošajiem”, kura laikā iestāžu un organizāciju pārstāvjiem tika organizētas tikšanās ar LU PSK studējošajiem.

Karjeras pasākums tika rīkots ar mērķi – informēt studējošos par dažādiem karjeras attīstības virzieniem un veicināt jauno speciālistu iepazīšanos ar darba devējiem, potenciālo prakšu vietu un augstskolu pārstāvjiem.

FOTOATSKATS

PALDIES, par dalību karjeras pasākumā viesiem no:
Jūrmalas domes, VSIA „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari””, NMPD, GMT Beauty, VISA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, PSIA "Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka", VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, JVVSPC “Jaundubulti”, SIA “Rēzeknes slimnīca” un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes!