Profesionālās pilnveides izglītības programma “Ģimenes asistenta darba pamati" (maksas programma), PIETEIKŠANĀS IR UZSĀKTA!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža uzsāk pieteikšanos profesionālās pilnveides izglītības programmā “Ģimenes asistenta darba pamati" (maksas programma).

Izglītības procesa rezultātā, izglītojamie iegūs nepieciešamās zināšanas, prasmes un izpratni par ģimenes asistenta pakalpojumu un ģimenes asistenta profesionāliem pienākumiem, veicot klientu sadzīves prasmju un iemaņu apguvi ģimeniskā vidē.

Pēc profesionālās pilnveides programmas sekmīgas apguves, klausītāji iegūst apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

Mācību ilgums: 160 stundas
Mērķauditorija: personas, kuras ieguvušas augstāko izglītību sociālajā labklājībā, veselības aprūpē vai pedagoģijā.
Mācību norises laiks: 3 reizes nedēļā (no plkst. 17.00)
Mācību ilgums: 3 mēneši
Mācību norises vieta: Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala)
Mācību maksa: 75 EUR/ mēnesī
Mācības sākas: no 2021. gada 1. novembra

Pieteikties var sūtot vēstuli uz e-pastu: kristine.vitolina@lupsk.edu.lv
Pieteikumā nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, tel. nr. un e-pastu.

Sīkāka informācija zvanot: 29487264 (darba dienās plkst. 9.00-17.00, Kristīne Vītoliņa).

Feed