Profesionālā tālākizglītības programma “Aprūpētājs” (maksas programma), PIETEIKŠANĀS IR UZSĀKTA!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža uzsāk pieteikšanos profesionālās tālākizglītības programmā “Aprūpētājs” (maksas programma).

Apgūstot programmā iekļautos mācību priekšmetus, tiks iegūtas zināšanas un profesionālās prasmes, lai varētu kvalitatīvi sniegt aprūpes pakalpojumus klientiem dzīvesvietā un sociālajās institūcijās.

Pēc profesionālās tālākizglītības programmas sekmīgas apguves, klausītāji iegūst profesionālās kvalifikācijas apliecību un kvalifikāciju “Aprūpētājs”.

Mācību ilgums: 640 stundas (no tām 240 stundas ir kvalifikācijas prakse)/ 9 mēneši
Mērķauditorija: personas, kuras ieguvušas vidējo izglītību
Mācību norises laiks: piektdienas un sestdienas (katru otro nedēļu)
Mācību norises vieta: Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala)
Mācību maksa: 65 EUR/ mēnesī
Mācības sākas: no 2021. gada 1. oktobra

Pieteikties var sūtot vēstuli uz e-pastu: kristine.vitolina@lupsk.edu.lv
Pieteikumā nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, tel. nr. un e-pastu.

Sīkāka informācija, zvanot: 29487264 (darba dienās plkst. 9.00-17.00, Kristīne Vītoliņa)

Feed