Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

ENG | LAT |


Vidus prospekts 38,
Bulduri, Jūrmala, LV-2010,
Latvija

Tālrunis: +371 25448404
+371 26530342
+371 67752507,
lupsk.kanceleja@gmail.com

Rēzeknes filiāle
Raiņa ielā 5a, Rēzekne, LV 4601
tālr. 64625326 27882168
 
 

Konsultācijas un e-pasti

Meklēt lapā:


 LU PSK ŠTATA PASNIEDZĒJU KONSULTĀCIJAS 
 2016./ 2017. studiju gada 1. semestrī

UZMANĪBU!
Cien. LU PSK studējošie! Konsultāciju obligāti saskaņot ar pasniedzēju vismaz divas dienas iepriekš!
(Konsultācijas no plkst. 15.00 līdz 17.00, grafiks spēkā no 13.02.-31.05.2017.)


LU PSK ŠTATA PASNIEDZĒJU E-PASTI
skatīt šeit>> .PDF


                                                                                   

 

Docētāji

Mēnesis

Telpa

Korpuss

Februāris

Marts

Aprīlis

Maijs

Anita Ādmine

16.

2.,16.

6.,20.

18.

Masāžas kab.

6

Leonīds Afremovičs

23.

9.,23.

13.,27.

11.,25.

303A. kab.

1

Ruta Akermane

16.

2.,16.

6.,20.

18.

101. kab.

2

Diāna Bakāne

13.,27.

13.,27.

10.,24.

8.,22.

108. kab.

3.DV

Māra Briņķe

15.

1.,15.

5.,19.

3.,17.

bibliotēka

2

Ināra Dupure

14.,28.

14.,28.

11.,25.

9.,23.

109. kab.

1

Silvija Daudze

15.

8.,15.

5.,26.

3.,24.

Rēzekne.

2

Dace Erkena

16.

2.,16.

6.,20.

18.

107. kab.

1

Ilga Eriņa

22.

8.,22.

12.,26.

10.,24.

105. kab.

1

Dagnija Gulbe

16.

2.,16.

6.,20.

18.

107. kab.

1

Rita Geske

22.

8.,22.

12.,26.

10.,24.

201. kab.

1

Agnese Grase

15.

1.,15.

5.,19.

3.,17.

201.kab.

2

Aiga Grauduma

27.

6.,20.

3.

15.

201.kab.

2

Inguta Grinberga

15.

1., 15.

5.,19.

3.,17.

206. kab.

1

Sintija Harju

14.,28.

14.,28.

11.,25.

9.,23.

104.kab.

6

Maija Kurmiņa

15.

1.,15.

5.,19.

3.,17.

1. lab.

2

Aelita Koha

22.

8.,22.

12.,26.

10.,24.

2. telpa

2

Laila Kudrjavceva

20.

6.,20.

3.

15.

BKUS NMPON nodaļa

Leila Korejeva

15.

1.,15.

5.,19.

3.,17.

303A.

1

Alevtīna Leice

21.

7.,21.

4.,18.

2.,16.

Bioķīmijas lab.

2

Maira Lāce

15.

1.,15.

5.,19.

3.,17.

303A.

1

Rūta Melbārde

21.

7.,21.

4.,18.

2.,16.

2. telpa

2

Laura Mihailovska

22.

8.,22.

12.,26.

10.,24.

201. kab.

2

Aivars Muižnieks

15.

1.,15.

5.,19.

3.,17.

Datorklase

6

Jānis Oliņš

22.

8.,22.

12.,26.

10.,24.

220. kab.

3

Jana Onufrijeva

15.

1.,15.

5.,19

3.,17.

110.kab.

3

Līga Priede

21.

7.,21.

4.,18.

2.,16.

104. kab.

6

Elita Rutka

15.

1.,15.

5.,19.

3.,17.

P. Stradiņa KUS 15. korp.

Olga Rozentāle

23.

9.,23.

13.,27.

11.,25.

307. kab.

1

Inga Štrause-Patmanatane

16.

2.,16.

6.,20.

18.

Arhīvs

6

Iveta Strode

14.,28.

14.,28.

11.,25.

9.,23.

109. kab.

1

Mārīte Saulīte

23.

9.,23.

13.,27.

11.,25.

5.telpa

2

Māra Tračuma

16.

2.,16.

6.,20.

18.

307. kab. 

1

Ieva Urtāne

24.

10.,24.

28.

12.,26.

103. kab.

1

Ina Vīksniņa

21.

7.,21.

4.,18.

2.,16.

104. kab.

6

Kristīne Vītoliņa

20.

6.,20.

3.

15.

104. kab.

6

Līva Zdora

13.,27.

13.,27.

10.,24.

8.,22.

307. kab.

1

Maija Zute

21.

7.,21.

4.,18.

2.,16.

113.kab.

5