Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

ENG | LAT |


Vidus prospekts 38,
Bulduri, Jūrmala, LV-2010,
Latvija

Tālrunis: +371 25448404
+371 26530342
+371 67752507,
lupsk.kanceleja@gmail.com

Rēzeknes filiāle
Raiņa ielā 5a, Rēzekne, LV 4601
tālr. 64625326 27882168
 
 

Konference 2016

Meklēt lapā:Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
aicina uz
STARPTAUTISKO ZINĀTNISKO KONFERENCI
“Veselības aprūpes un sociālās labklājības kvalitāte –
IZGLĪTĪBA UN PRAKSE”

SCIENTIA EST POTENTIA
/Zināšanas ir spēks/  

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, ar mērķi veicināt starpnozaru sadarbību akadēmiskās un profesionālās pieredzes apmaiņā, organizē starptautisko zinātnisko konferenci “Veselības aprūpes un sociālās labklājības kvalitāte – izglītība un prakse”, kas norisināsies no 2016. gada 12. maija līdz 13. maijam. Konferenci atbalsta – Latvijas Universitāte un Jūrmalas pilsētas dome.
Divās dienās vienuviet tiks pulcēti veselības aprūpes un sociālās labklājības nozares speciālisti un profesionāļi, koledžas sociālie partneri, akadēmiskais personāls un studējošie. Dalībnieku vidū būs viesi no koledžas sadarbības augstskolām Eiropā.
Konferences pirmā diena norisināsies Majoru kultūras centrā (Jomas ielā 35, Majoros, Jūrmalā), kur referenti uzstāsies gan ar prezentācijām par nozaru aktualitātēm, gan prezentēs veiktos pētījumus stenda referātos. Lai pilnveidotu studiju procesu un nodrošinātu sekmīgu studiju programmu attīstību, sagatavojot Latvijas un Eiropas Savienības darba tirgum augsti kvalificētus speciālistus, noslēdzot konferences pirmo dienu, dalībnieki tiks aicināti dalīties profesionālajā pieredzē un iesaistīties diskusijā.
Konferences otrā diena notiks Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā), kur darbs tiks organizēts piecās sekcijās.
Konferences darba valoda: latviešu un angļu.

PAR DALĪBU KONFERENCĒ TIKS IZSNIEGTI SERTIFIKĀTI (12 TIP dienā).
 
Uz tikšanos konferencē!

Cieņā,
Latvijas Universitātes
P. Stradiņa medicīnas koledžas kolektīvs