Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

ENG | LAT |


Vidus prospekts 38,
Bulduri, Jūrmala, LV-2010,
Latvija

Tālrunis: +371 25448404
+371 26530342
+371 67752507,
lupsk.kanceleja@gmail.com

Rēzeknes filiāle
Raiņa ielā 5a, Rēzekne, LV 4601
tālr. 64625326 27882168
 
 

Kursi

Meklēt lapā:

Tālākizglītības kursi Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā notiek, ja grupā pieteikušies vismaz 10 cilvēki. Dalībnieku skaitu grupā nosaka kursu specifika.

Neierašanās gadījumā, kursi jāatsaka savlaicīgi, vismaz trīs dienas iepriekš.

Ierodoties uz kursiem, obligāti jāņem līdzi maksājuma uzdevuma kopija vai garantijas vēstule ar bankas rekvizītiem no darba vietas.

Kursu dalībniekiem ir iespēja izmantot Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas dienesta viesnīcu (vietu skaits ierobežots).

Katra nākamā mēneša precizējumus un izmaiņas, atradīsiet Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas mājaslapā  sadaļā – tālākizglītība. NEFORMĀLĀS TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PASĀKUMI (.PDF).

Maksu  par kursiem kārto ar pārskaitījumu, obligāti norādot kursu tēmu un kursu norises datumu

Ierodoties uz kursiem, obligāti jāņem līdzi maksājuma uzdevuma kopija vai garantijas vēstule ar bankas rekvizītiem no darba vietas.


Pilnveides kurss Radiologa asistentiem

„Radiācijas drošība un kvalitātes nodrošinājums strādājot ar jonizējošā starojuma avotiem”, „Radiācijas drošība un aizsardzība”.

Programmas apjoms:  Teorija – 6 ak. stundas, prakse – 4 ak. stundas.

Mērķis: Programma paredzēta praktizējošiem Radiologa asistentiem „Radiācijas drošība un kvalitātes nodrošinājums strādājot ar jonizējošā starojuma avotiem”. Radiologa asistentu pilnveides nodrošināšana sertifikācijas un resertifikācijas prasību izpildei.
Maksa: 57.00 €

Tālākizglītības punkti (TIP): 8

Programma saskaņota ar Valsts Vides dienesta, Radiācijas drošības centru un LĀPPOS.

Interesenti var pieteikties rakstot e-pastu elitaru@inbox.lv, kursu koordinatore - Elita Rutka

Nepieciešamā informācija: kursanta vārds uzvārds, personas kods, iestādes rekvizīti rēķina sagatavošanai, kontakttālrunis.


Profesionālās pilnveides izglītības programma „Bērnu aprūpes pamati”

Mērķis - programma paredzēta personām, kuras sniedz bērnu uzraudzības pakalpojumus.

Programma izveidota atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.404 Prasības bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanas kārtība.

Programmas apjoms- 40 stundas (31 stunda- teorija, 9 stundas- praktiskās mācības).

Apmācību nobeigumā tiek izsniegta apliecība par profesionālās pilnveides izglītību.

Profesionālās pilnveides izglītības programma ”Bērnu aprūpes pamati” licenzēta Izglītības kvalitātes valsts dienestā, licences Nr. P-8691

Interesenti var pieteikties pa tālruni 29487264 vai e-pastu kristine-sk@inbox.lv pie koordinatores Kristīnes Vītoliņas. Nepieciešamā informācija – vārds, uzvārds, personas kods, kontakttālrunis.