Koledža piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas veselības aprūpes un sociālās labklājības jomā akreditētās 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības deviņās studiju programmās.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža ir vienīgā Latvijā, kura piedāvā apgūt Medicīnas tehnoloģiju katedrā realizētās studiju programmas – “Biomedicīnas laborants”, “Radiologa asistents” un “Podoloģija”.

Atvērto durvju dienas 2018/2019

Nāc un iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu – 2019. gada 14. un 21. martā (Bulduros, Jūrmalā)!

Vienlaikus ar pamatstudijām koledža īsteno profesionālās pilnveides izglītības programmas un tālākizglītības programmas veselības un sociālās aprūpes speciālistu kvalifikācijas uzturēšanai.

• 07.12.2018
    ​Studējošo pašpārvalde aicina uz Ziemassvētku pasākumu!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde aicina uz 2018. gada noslēguma pasākumu “Acīs mirdz prieks”!s

• 07.12.2018
    Kvalifikācijas darbu priekšaizstāvēšanas grafiks

2017./2018. studiju gada kvalifikācijas darbu priekšaizstāvēšanas grafiks

• 06.12.2018
    Grāmatas atvēršanas svētki

Trešdien, 5. decembrī, Latvija Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) norisinājās grāmatas “Slimnieka ārstēšana, aprūpe un rehabilitācija mājas apstākļos. Hroniskas slimības” atvēršanas svētki, ko organizēja uzņēmums “TZMO Latvija”.

• 05.12.2018
    Norisinājusies Medicīnas tehnoloģiju katedras konference

Sestdien, 1. decembrī, Latvijas Universitātes Dabas zinātņu akadēmiskajā centrā “Torņakalns” norisinājās Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Medicīnas tehnoloģiju katedras rīkotā starptautiskā starpdisciplinārā konference “Profesionālās kompetences mūsdienu tehnoloģiju inovāciju laikmetā”, ko katedra organizēja sadarbībā ar profesionālajām asociācijām – “Latvijas Podologu biedrība”, “Latvijas Radiogrāferu un radiologu asistenta asociācija”, “Latvijas Laborantu asociācija”.

• 04.12.2018
    ISIC studentus kartes pagarināšana

UZMANĪBU!!!

Informācija LU PSK 2. un 3. kursu studējošajiem.

• 03.12.2018
    LU PSK direktore saņem Atzinības rakstu

Piektdien, 30. novembrī, Jūrmalas Kultūras centrā norisinājās Jūrmalas domes rīkots pasākums “Sabiedriskā labuma balva 2018”, kurā nominācijā “Par ieguldījumu veselības nozares attīstībā” Atzinības raksts tika pasniegts Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) direktorei Ilgai Eriņai.

• “LV 100” Rēzeknes filiālē
    Pasākums “LV 100” Rēzeknes filiālē

Otrdien, 20. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Rēzeknes filiālē norisinājās pasākums “Erudīts 2018”, kura laikā tika godināta Latvijas valsts 100. proklamēšanas gadadiena.

• 16.11.2018
    Sveiciens Latvijas valsts simtgadē!

Kur zemi lai krāšņāku rastu,
    kam skaistākas dziesmas lai dzied,
    kā zemi pie dzintara krasta,
    kā zemi, kur ābeles zied.

Tā zeme ir dzimtene mana,
    te izaugt un dzīvot man ļauts.
    Ik puķe tās vārdu man zvana,
    šo zemi par Latviju sauc.
    /A. Sakse/

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas administrācija sveic Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā!
    Skaistus un ģimeniskus svētkus, godinot Latviju!

• 14.11.2018
    Norisinājies “Erudīts 2018” Jūrmalā

Latvijas svētku nedēļā, 14. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde organizēja ikgadējo rudens pasākumu – “Erudīts”. Šī gada pasākums tika veltīts par godu Latvijas valsts simtgadei.

• 09.11.2018
    Starptautiskā radioloģijas diena 2018

Ceturtdien, 8. novembrī, pasaulē tika atzīmēta Starptautiskā radioloģijas diena, kurai par godu arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Medicīnas tehnoloģiju katedrā norisinājās vairākas aktivitātes.

Pirms 123 gadiem Vilhelms Konrāds Rentgens veica vēsturisku atklājumu, kam pateicoties radās jauna medicīnas nozare – radioloģija. Profesionālās dienas mērķis ir vērst uzmanību ārsta radiologa profesijai un radioloģijas nozares nozīmei medicīnā. Šogad tika atzīmēta septītā Starptautiskā radioloģijas diena, un šajā gadā uzsvars likts uz radioloģisko izmeklējumu nozīmi kardioloģijā.

Par to, ka 8. novembris bija “Starptautiskā radioloģijas diena”, LU PSK zināja ikviens, jo pie visu ēku korpusu ieejas durvīm bija izlikti vizuāli noformēti atgādinājumi par profesionālajiem svētkiem. Par šo bija parūpējušies studiju programmas “Radiologa asistents” 1. kursa studējošie. Īpašu aktivitāti pirmkursnieki bija sagatavojuši arī Medicīnas tehnoloģiju katedras vadītājai Elitai Rutkai, kuras laikā izvērtās izzinoša saruna par radioloģijas nozari, tās aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

Atzīmējot profesijas svētkus, arī studiju programmas “Radiologa asistents” 2. kursa studējošie bija sagatavojuši īpašu videosveicienu.

• Koledžā viesojas absolventi
    Koledžā viesojas absolventi

Trešdien, 7. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Sociālās aprūpes katedras studiju programmu “Sociālā aprūpe” un “Sociālā rehabilitācija” pirmo kursu studentiem tika organizēta  seminārnodarbība “Profesionālās izaugsmes iespējas un pieredze”. Seminārs organizēts kā tradicionāla tikšanās pirmo kursu studentiem ar absolventiem.

Studējošajiem studiju laikā ir iespēja līdzdarboties Studējošo pašpārvaldē, organizējot dažādas aktivitātes un pārstāvot studējošo intereses koledžas koleģiālajās institūcijās un darba grupās.

Uzzini vairāk

FACEBOOK SEKOTĀJI