"Vesela sirds – laimīga sirds!", 14.02.2017.

Otrdien, 14. februārī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) studiju programmas “Biomedicīnas laborants” izglītības metodiķe Rūta Melbārde un docētāja Maija Zute kopā ar koledžas Ārstniecības katedras un Medicīnas tehnoloģijas katedras studentēm piedalījies sirds veselības dienā – “Vesela sirds – laimīga sirds!”, kuras laikā Jūrmalā t/c “Rimi Lielupe” apmeklētājiem piedāvāja noteikt cukura līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu un pulsu, sniedza informāciju par sirds veselības profilaksi.

Sirds veselības dienā Rīgā piedalījās Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes studenti, kuri konsultēja apmeklētājus Latvijas Universitātes Galvenajā ēkā un Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas un Rīgas 1. medicīnas koledžas studenti, kuri interesantus gaidīja t/p “Alfa” un t/c “Origo”.

Sirds veselības diena tika īstenota kopā ar pacientu biedrību “ParSirdi.lv” un Latvijas Kardiologu biedrību.

LU PSK administrācija pateicas docētājām un studentiem par atsaucību un apmeklētājiem – par interesi!

Paldies par sadarbību –
SIA “Rimi Latvia” Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamentam un Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļai!