Trešais starpkoledžu boulinga turnīrs „norauj jumtu” boulinga centram

Šogad, 11.oktobrī, Trešajā starpkoledžu boulinga turnīrā, ko katru gadu organizē Latvijas koledžu asociācija, gāja negaidīti spraigi.

Organizatori pirmo reizi sajuta tik spēcīgu adrenalīnu un satraukumu no komandām un līdzjutējiem. Fanu ovācijas un ķegļu nepārtrauktā, trokšņainā krišana radīja tādus skaņu viļņus, ka dažu brīdi radās sajūta, ka Zelta boulinga centra jumts pacelsies.

Visas 20 koledžas komandas bija sagatavojušās cīnīties par kausiem ar visdažādākajiem paņēmieniem. Priekšnesumi sagatavoti ar mūzikas pavadību, dejām, dziesmām, pantiņiem. „Chippendales” cienīgu priekšnesumu bija sagatavojuši puiši no Latvijas Universitātes P.Stradiņa koledžas. Atbalstītāju ovācijas bija nepārkliedzamas un uz sāncenšu tabulām tika sūtīti rezultātu „pētnieki”. Negaidīti laba spēle!

Kamēr lika kopā koprezultātus koledžu komandām, tika vērtēti atbalstītāji. Atbalstītājus vērtēja komisija, kuras sastāvā bija pārstāvji no Latvijas koledžām.
1.vietas kausu un balvu, dāvanu karte 60 latu vērtībā, izcīnīja Latvijas Universitātes P.Stradiņa koledža.
2.vietas kausu un balvu, dāvanu karte 40 latu vērtībā, izcīnīja Alberta koledža.
3.vietas kausu un balvu, dāvanu karte 20 latu vērtībā, izcīnīja Valsts robežsardzes koledža.
Labākais spēlētājs Dmitrijs no Valsts robežsardzes koledžas.
Labākā spēlētāja Marija no Rīgas Celtniecības koledžas.
Labākie atbalstītāji Alberta koledžas studenti.
Koprezultāti

Latvijas koledžu asociācija ir gandarīta, ka šāda veida tikšanās, kas jau ir uzskatāma par tradicionālu pasākumu, no koledžām, kas piedalās ik gadu, tiek augsti novērtēta un ļoti cer, ka ar katru gadu šis pasākums kļūs apmeklētāks un vēl pozitīvi skaļāks. Intrigai varam pačukstēt, ka nākošgad nāks klāt viena jauna nominācija.
Bildes:

Informāciju sagatavoja: